DEELNEMEN?

InterClassics: De nummer 1 oldtimer show van de Benelux.

25ste editie
Triple-A kwaliteit
Vier dagen

FACTS & FIGURES


+300
exposanten



30.000
bezoekers



uitnodigende thema's


van de exposanten geeft aan zeker tot waarschijnlijk deel te nemen in 2018
van de bezoekers geeft aan dat de doelstellingen zijn gerealiseerd
van de exposanten geeft aan dat de doelstellingen zijn gerealiseerd
van de bezoekers geeft aan zeker tot waarschijnlijk de beurs in 2018 te bezoeken

TARIEVEN DEELNAME INTERCLASSICS

€ 41

verkoop klassieke automobielen en restauratiebedrijven
 
(incl. vloerbedekking)

€ 32

voor oldtimers aangeboden door private personen

(incl. vloerbedekking)

€ 27

voor onderdelen (oud en nieuw) en overige producten/diensten

(excl. vloerbedekking)

€ 3

voor clubstands


(incl. vloerbedekking)

€ 175

incl. luxe standbouw/houtbouw, vloerbedekking, frieslijst en 2KW stroomaansluiting.

 

Verlichting

Professionele verlichting is verkrijgbaar tegen een meerprijs, neem hiervoor contact op met het beursteam.

Partnership

Partnerships TopMobiel Preview Night?
Neem contact op met het InterClassics team.

TEAM INTERCLASSICS

Erik Panis
Erik PanisDirecteur InterClassicse.panis@mecc.nl
+31 (0)6 20 88 60 94
 Vojislav Miljanovic
Vojislav MiljanovicPR Duitsland: Algemene persvm@kam3.de
+49 - 0170 - 2023239
Raymond Mingels
Raymond MingelsProduct Managerr.mingels@mecc.nl
+31 (0)6 51 35 87 42
Torsten Thönis
Torsten ThönisPR Duitsland: Vakperstt@detail-zeitgeist.de
+49 (0) 241-409599-0
Danielle Bronckers
Danielle BronckersMarketing Managerd.bronckers@mecc.nl
+31 (0)6 20 24 69 94
Niki Vaassen
Niki VaassenProject Managern.vaassen@mecc.nl
+31(0)6 22 39 03 97
Sheila Steenbakkers
Sheila SteenbakkersExhibition Servicess.steenbakkers@mecc.nl
31(0) 43 38 38 308
Melvin Lardenoye
Melvin LardenoyeE-Commerce Managerm.lardenoye@mecc.nl
+31(0)43 3 83 83 07
© 2017 MECC Maastricht